İstanbul Kartal

İstanbul Kartal

Kartal M.S. altıncı yüzyılda Kartaliman adından bir balıkçı köyü olan Kartal, bugün ülkemizin en büyük araştırma hastanelerinden birine, çok sayıda dev rezidans kompleksine, metro ağına, tren istasyonuna, gökdelene, iş merkezine ve mahalleye ev sahipliği ediyor. Aydos Ormanı, Kartal’da piknik için mükemmel bir adrestir. Araç kiralama yaparak tüm bu noktaları konforla keşfedebilirsiniz.

 

İstanbul Kartal Araç Kiralama

Birbirinden güzel semti İstanbul araç kiralama yapılarak rahatlık ve konforla gezebilirsiniz. Bununla beraber ilçede çok sayıda doğal sit alanı da bulunuyor. Soğanlık ve Kartal merkezdeki sit alanlarına ek olarak dev alışveriş merkezleri, Kartal sahili de gezilip görülecekler arasında. Kadırga Hamamı Kartal’ın en çok ziyaret edilen tarihi önemi olan noktalarından biridir. Kartal’dan kolayca Adalar’a gidebilir, Bağdat caddesine, Küçükyalı, İdealtepe gibi Maltepe semtlerine ulaşabilirsiniz. Kartal’dan araba kiralayarak Anadolu yakasını gezebilir, Dragos’ta yemek yiyebilir ya da Bağdat Caddesinde kahve keyfi yapabilirsiniz. Kartal’da araç kiralama şirketlerinin çoğunun ofisi bulunmaktadır. Bu ofislerden kiralama yapabilirsiniz. Ancak uçak bileti alır gibi, online olarak çok daha kolay ve hızlı bir biçimde de araç kiralama rezervasyonunu tamamlayabilirsiniz.


İstanbul Kartal Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları İstanbul Kartal lokasyonunda www.carentgo.com güvencesiyle sizlerle, İstanbul Kartal araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.carentgo.com

Blog

İstanbul Kartal
İstanbul Kartal
Whatsapp Telefon